Новини

 • 22.10.2019

  До Всесвітнього дня боротьби з раком молочної залози. Актуальні питання вирішення проблеми раку молочної залози

  21 жовтня відбулася прес-конференція за участю Заволоки Олександра Васильовича, завідувача мамологічним відділенням КУ «Одеський обласний онкологічний диспансер», онкохірурга - мамолога, лікаря вищої категорії, к. мед. н., на тему: «До Всесвітнього дня боротьби з раком молочної залози. Актуальні питання вирішення проблеми раку молочної залози». 

 • 17.10.2019

  До уваги З М І !

  21 жовтня 2019 року (понеділок) о 15:00 (вул. Канатна, 83, 3-й поверх, мала конференц-зала) відбудеться прес-конференція

 • 08.10.2019

  Прес-конференція за темами: «До Міжнародного дня літніх людей – проблеми лікування та реабілітації літніх людей» та «До Всесвітнього дня психічного здоров’я – про діяльність Одеського обласного центру психічного здоров’я (далі ООМЦПЗ) та стан психічного

   7 жовтня відбулася  прес-конференція за темами: «До Міжнародного дня літніх людей – проблеми лікування та реабілітації літніх людей»  та «До Всесвітнього дня психічного здоров’я – про діяльність Одеського обласного центру психічного здоров’я (далі ООМЦПЗ) та стан психічного здоров’я населення» за  участю  головного лікаря  КУ «Одеський обласний госпіталь ІВВВ», головного позаштатного геронтолога ДОЗ ООДА - Волкова Петра Георгійовича, а також лікаря вищої категорії, завідуючої дитячим відділенням КНП «Одеський обласний медичний Центр психічного здоров`я» Одеської обласної ради, головного позаштатного  дитячого психіатра ДОЗ ООДА Марії Костянтинівни Вакулович та к.мед.наук, лікаря вищої категорії психіатричного відділення КНП «Одеський обласний медичний Центр психічного здоров`я» ООР Морвенюк Ганни Володимирівни. 

 • 05.10.2019

  До уваги ЗМІ

  7 жовтня 2019 року (понеділок) о 15:00 (вул. Канатна, 83, 3-й поверх, мала конференц-зала) відбудеться прес-конференція

 • 01.10.2019

  Прес-конференція "Профілактика та лікування хронічних аденоїдів"

  30 вересня відбулася прес-конференція за участю Думіка Миколи Васильовича, кандидата медичних наук, завідуючого отоларингологічним відділенням КУ «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня», головного позаштатного дитячого отоларинголога ДОЗ ООДА, на тему: «Профілактика та лікування хронічних аденоїдів».  На сьогодні хронічні запальні захворювання лімфаденоїдного глоткового кільця у дітей займають одне з перших місць за частотою хірургічних втручань. Саме тому дана тема є актуальною не тільки для педіатрів, дитячих оториноларингологів та сімейних лікарів, але й для батьків. 

 • 26.09.2019

  До уваги ЗМІ!

  30 вересня 2019 року (понеділок) о 15:00 (за адресою: вул. Канатна, 83, 3-й поверх, мала конференц-зала) відбудеться прес-конференція

 • 24.09.2019

  Прес-конференція на тему: «Актуальні питання імунопрофілактики у дітей в Одеському регіоні" за участю Самойленко Людмили Іванівни – завідувачки обласного центру клінінчної імунології КУ «Одеська дитяча клінічна лікарня"

  23 вересня відбулася прес-конференція на тему: «Актуальні питання імунопрофілактики у дітей в Одеському регіоні" за участю Самойленко Людмили Іванівни – завідувачки обласного центру клінінчної імунології КУ «Одеська дитяча клінічна лікарня", головного позаштатного імунолога ДОЗ ООДА. 

 • 21.09.2019

  Відкриття амбулаторно-поліклінічного відділення та адміністративного корпусу КНП «Одеський обласний центр соціально значущих хвороб" Одеської обласної ради

  20 вересня відбулося урочисте відкриття амбулаторно-поліклінічного відділення та адміністративного корпусу КНП «Одеський обласний центр соціально значущих хвороб" Одеської обласної ради. Головна лікарка – Єсипенко Світлана презентувала нове відділення, розповіла історію закладу та пояснила, завдяки чому стало можливим відкриття відділення.

 • 20.09.2019

  До уваги ЗМІ!

  23 вересня 2019 року (понеділок) о 15:00 (за адресою: вул. Канатна, 83, 3-й поверх, мала конференц-зала) відбудеться прес-конференція за участю Самойленко Лариси Іванівни, завідувачки обласного центру клінічної імунології КУ «Одеська дитяча клінічна лікарня», головного позаштатного імунолога ДОЗ ООДА.

 • 17.09.2019

  Побутові отруєння у дитячому віці

  16 вересня відбулася прес-конференція за участю завідувача відділення анестезіології та інтенсивної терапії КУ «Одеська обласна клінічна лікарня» Босенко Володимира Івановича, темою якою була: «Побутові отруєння у дитячому віці». 

 • 16.09.2019

  Європа за ТЕБЕ! Ти за ЖИТТЯ! Будь ДОНОРОМ!

  Для святкування Дня європейської кооперації, Орган Управління та Спільний Технічний Секретаріат Спільної Операційної Програми «Румунія - Україна 2014-2020» поставили благородну та амбітну мету: кампанію з донорства крові «Європа за тебе! Ти за життя! Будь донором!», яку буде проведено у період 18-20 вересня 2019 року, одночасно у всіх регіональних столицях Програмної території, а саме: Тулча, Ботошань, Сучава, Бая Маре, Сату Маре (Румунія) та Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород, Одеса (Україна).

 • 12.09.2019

  До уваги ЗМІ!

  16 вересня 2019 року (понеділок) о 15:00 (за адресою: вул. Канатна, 83, 3-й поверх, мала конференц-зала) відбудеться прес-конференція за участю Босенко Володимира Івановича, завідувача відділенням анестезіології та інтенсивної терапії  КУ «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня».

 • 09.01.2019

  Курси підвищення кваліфікації молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів Одеси

  Курси підвищення кваліфікації молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів Одеси є одними з найбільш досвідчених курсів в Україні. Їх було засновано ще у 1963 році. За весь час існування курсів їх прослухали понад 100 000 медсестер та фельдшерів, які стали кваліфікованими та успішними фахівцями в своїй галузі.

 • 10.09.2019

  Прес-конференція щодо статевого виховання підлітків

  9 вересня 2019 року за участю Тетяни Олександрівни Ніконкової, позаштатного головного спеціаліста з дитячої та підліткової гінекології ДОЗ ООДА  відбулася прес-конференція на тему: «Важливість питання розуміння статевих взаємовідносин  дітей та підлітків, компоненти статевого виховання, методи контрацепції та профілактики небажаної вагітності у підлітків. Роль та значення родини у виховані дітей щодо перебування в шкільному колективі»

 • 07.09.2019

  До уваги ЗМІ!

  9 вересня 2019 року (понеділок) о 15:00 (за адресою: вул. Канатна, 83, 3-й поверх, мала конференц-зала) відбудеться прес-конференція за участю Тетяни Олександрівни Ніконкової, позаштатного головного спеціаліста з дитячої та підліткової гінекології ДОЗ ООДА.
 • 03.09.2019

  Прес-конференція з нагоди Всесвітнього дня серця

  2 вересня 2019 року за участю лікаря – кардіолога вищої категорії КУ «Одеський обласний кардіологічний диспансер» Олександра Леонтійовича Слободяна відбулась прес – конференція присвячена Всесвітньому дню серця, який відзначається щороку 29 вересня. 

 • 29.08.2019

  До уваги ЗМІ!

  2 вересня 2019 року (понеділок) о 15:00 (за адресою: вул. Канатна, 83, 3-й поверх, мала конференц-зала) відбудеться прес-конференція за участю Олександра Леонтійовича Слободяна, лікаря-кардіолога вищої категорії КУ «Одеський обласний кардіологічний диспансер».

 • 22.08.2019

  Прес-конференція з нагоди Всесвітнього тижня грудного вигодовування

  До Всесвітнього тижня підтримки грудного вигодовування, який щороку відзначається 1-8 серпня, відбулася прес – конференція за участю Кузьменко Ірини Володимирівни, кандидата медичних наук, завідуючої педіатричним відділенням КУ «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня». У своєму повідомленні Ірина Володимирівна зазначила, що цьогоріч основним пріоритетом заходу було визначено пропаганду сприятливих політичних заходів та рекомендацій. Наприклад, було розглянуто питання стосовно періоду догляду за дитиною(окрім декретної відпустки ще додаткові 18 тижнів), особливих умов для жінок, які працюють та кормлять груддю – робочі перерви, спеціально відведені та об лаштовані місця, тощо. 

 • 16.08.2019

  Школа дерматоонкології для спеціалістів сімейної медицини

  Таким яскравим та насиченим видався сьогодні день 16 серпня запам’ятається лікарям Одещини як дата старту «Школи дерматоонкології для спеціалістів сімейної медицини. І це, дійсно, був гідний початок великої справи

 • 13.08.2019

  Прес-конференція за темою: «Психологічна адаптація дітей до школи: роль та значення родини у підготовці дітей до перебування дітей в шкільному колективі та шкільних навантажень. Особливості дитячої психіки

  12 серпня відбулася прес - конференція за темою «Психологічна адаптація дітей до школи: роль та значення родини у підготовці дітей до перебування дітей в шкільному колективі та шкільних навантажень. Особливості дитячої психіки». Захід відбувся за участю Вакулович Марії Костянтинівни, завідувачки дитячим відділенням КНП «Одеський обласний медичний центр психічного здоров’я», позаштатного спеціаліста з дитячої психіатрії ДОЗ ООДА, лікаря-психіатра вищої категорії.