Міжнародні проекти 

Фонд заснований в Україні у 1996 році і є однією з провідних недержавних організацій , що працює в галузі охорони громадського здоров’я.

Місія: збереження репродуктивного здоров’я та захист репродуктивних прав українських громадян. Попередження онкологічних захворювань населення України.

Проект «Комплексна медична допомога під час небажаної вагітності» з 2008 року в партнерстві з МОЗУ, ВОЗ, та Благодійним Фондом «Здоров'я жінки та планування сімї» за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва.Україно-швейцарська програма «Здоров'я матері та дитини»

Довготривала україно-швейцарська співпраця, спрямована на реформування і модернізацію медичних послуг для покращення здоров’я матерів і дітей, розпочалася ще у 1997 р.Проект UNICEF «Лікарня доброзичлива до дитини»
ЮНІСЕФ надає підтримку МОЗ України у реалізації Галузевої програми «Підтримка грудного вигодовування дітей в Україні на 2006-2010 роки», основними завданнями, якої є зменшення захворюваності новонароджених, збільшення рівня виключно грудного вигодовування та впровадження розширеної ініціативи «Лікарня, доброзичлива до дитини». Концепція розширеної ініціативи «Лікарня, доброзичлива до дитини» була розроблена ЮНІСЕФ спільно з МОЗ України та проектом “Здоров'я матері та дитини” (JSI) у 2005 році.Програма “Покращення доступу та використання жінками послуг з профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини в Україні” (РМТМТ), (Агенція США «USAID») з профілактики вертикальної трансмісії ВІЛ від матері до дитини.