Праця і заробітна плата

 

 

Актуальні питання 

Уточнений графік набору слухачів у 2015 році на професійну реабілітацію у Всеукраїнському центрі професійної реабілітації інвалідів.

Інформація щодо набору слухачів у 2015 році на професійну реабілітацію у Вінницькому міжрегіональному  центрі професійної реабілітації інвалідів “Поділля”

Прожитковий мінімум та мінімальна заробітна плата у 2015 році.

Професійна  реабілітація інвалідів

Порядок професійного відбору та направлення на професійну реабілітацію до Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів.

Графік набору слухачів  на професійну реабілітацію у Всеукраїнському центрі професійної реабілітації інвалідів у 2015 році

Період пільгового оподаткування за нульовою ставкою податку на добавлену вартість товарів і послуг, які виготовляють підприємства громадських організацій інвалідів, подовжено до 1 січня 2020 року.

Роз'яснення щодо  врегулювання трудових відносин та оплати праці при частковій мобілізації на військову службу

Протидія торгівлі людьми та захист держави постраждалих від торгівлі людьми

Шістнадцятий випуск слухачів КУ “Центр професійної реабілітації інвалідів” в Одеській області.

Визначення базового місяця для проведення індексації для працівників, які стали до роботи після відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного (шестирічного) віку.

Визначення годинної тарифної ставки для оплати відпрацьованих годин у святкові дні, які згідно з графіком є робочими днями.

Форми моніторингу соціально-економічних показників діяльності підприємств та організацій громадських організацій інвалідів, які отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування

Форма заяви громадської організації інвалідів про надання підприємству, організації дозволу на право користування пільгами з оподаткування

Форма бізнес-плану, яку необхідно подавати підприємству, заснованому громадською організацією інвалідів, для отримання дозволу на право користування пільгами з оподаткування.

Довідник центрів професійної реабілітації інвалідів системи органів соціального захисту населення

Чи має право на додаткову відпустку прибиральник службових приміщень, зайнятий прибиранням загальних убиралень і санвузлів?