Соціальний захист інвалідів, ветеранів війни та праці

Одним з важливих напрямків соціальної політики є соціальний захист інвалідів. Ставлення до громадян з обмеженими можливостями  є характерною ознакою цивілізованості держави та її демократичності.

 

В основі принципу соціального захисту інвалідів лежить не соціальне забезпечення, як пасивна функція соціального захисту, а захищеність інвалідів через створення для них у суспільстві відповідних умов та рівних можливостей для реалізації життєвих потреб, здібностей та творчого потенціалу.

В області визначено цілу низку заходів, спрямованих на забезпечення потреб та гідного рівня життя інвалідів, сприяння діяльності громадських організацій та творчої ініціативи інвалідів, вирішення проблем подолання бар'єрності середовища, підвищення ефективності використання коштів Фонду соціального захисту інвалідів, призначених для вирішення проблем професійної реабілітації та працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями, інші.

Робота з виконання заходів, зазначених у Робочому плані, триває. В області здійснюються заходи щодо створення умов для забезпечення потреб та гідного рівня життя, активної діяльності громадських організацій та творчої ініціативи інвалідів.

Реалізації соціальних гарантій учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей.

Про надання в Одеській області соціальних гарантій учасникам антитерористичної операції 

Обласною цільовою програмою передбачена матеріальна підтримка військовослужбовців, що брали участь в АТО на сході країни, та членів їх сімей.

Комунальна установа «Одеський обласний центр професійної реабілітації інвалідів «Стратегія життя»

Благодійний дитячий Медичний центр "Надія, Добро та Добробут"

Графік виїзних медико-технічних бригад Одеського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства на 2015 рік.

Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції.

Запрошуємо усіх бажаючих отримати юридичну консультацію на прийомі, який проводиться за графіком: середа з 8.30 до 10.00. та п’ятниця з 8.30 до 10.00.

Про збільшення з 1 січня 2014 року інвалідам та законним представникам дітей-інвалідів грошової компенсації на бензин, ремонт, технічне обслуговування та грошової компенсації на транспортне обслуговування.

Забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів та інших категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації

Забезпечення інвалідів автомобілями, як засобом протезування.

Cтворення в Одеській області безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Світ, в якому ми живемо (стаття голови Балтської районної організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів України Надії Лєнц)

Лунає сміх дитячий... (про відзначення Дня захисту дітей, організоване Балтською районною організацією інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів України)

 

Забезпечення учасника АТО технічними та іншими засобами реабілітації в Україні

Благодійний фонд “Молодий інвалід” проводить набір у групи для занять у Центрі соціальної адаптації

 

ХРОНОЛОГИЯ ПОЕЗДКИ ДЕЛЕГАЦИИ УКРАИНЫ НА 52 МЕЖДУНАРОДНЫЙ КОНГРЕСС ПОДВОДНИКОВ