19.03.2021

Департамент рекомендував Одеській Єпархії перенести Хресну ходу в день Православ'я на період після Великодня.

Через погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні Департамент охорони здоров'я рекомендував Одеській Єпархії УПЦ перенести традиційну Хресну ходу в день Православ'я - 21 березня, наприклад, на період після Великодня.

За словами Директорки департаменту охорони здоров'я ООДА Наталії Одарій-Захар'євої, зараз не можна додатково наражати на безпеку тисячи одеситі, оскільки наш регіон увійшов у «помаранчеву» зону. Також вона додала, що завантаженість ліжок на ранок п’ятниці становить 68 %, а це на 18% більше у порівнянні з попереднім аналогічним періодом.

Саме тому в ході спільної наради з Одеською Епархією та Поліцією Одеської області, було вирішено перенести урочистий захід на більш сприятливий період.

Нагадаємо, що в Україні діє адаптивний карантин, але деякі області вже з сьогоднішнього дня йдуть на жорсткий карантин. Тому не нехтуй простими правилами - носіть маску в громадських місцях, дотримуйтеся соціальної дистанції, часто мийте руки та користуйтеся антисептиками. Якщо ви відчуваєте ознаки захворювання, зверніться до сімейного лікаря, самоізолюйтеся та повідомте про своє захворювання людям, з якими ви до цього контактували.

Тільки так ми можемо запобігти поширенню коронавірусу та зменшити ризик захворюваності.