25.05.2021

За даними на ранок 25 травня, в Одеській області в наявності:
 Covishield - 1842 доз;
 Сoronovak - 8875 доз;
 Comirnaty - 264 доз;
 AstraZeneca-SKBio - 808 доз.
Covishield та AstraZeneca-SKBio наразі використовуються для введення других доз людям, які отримали щеплення наприкінці лютого цього року, а також для бажаючих віком 65 і старше, працівників закладів освіти, соцпрацівників тощо (категорії, визначені Дорожньою картою з вакцинації).
Залишки Comirnaty використовують для введення других доз підопічним та працівникам закладів догляду та спеціалізованих закладів, як і було визначено на етапі планування. Наразі область чекає на нову поставку з Національного складу вакцин у розмірі 9360 доз - днями вони почнуть надходити в Одесу. Ними заплановано щепити працівників сфери освіти, які виявили бажання вакцинуватися.
Залишки першої поставки Сoronovak також переважно використовуються для введення других доз. Нова партія наразі розподіляється між пунктами і бригадами і буде використана для вакцинації працівників санаторно-курортних закладів, паливно-енергетичного комплексу, органів прокуратури та Держспецзв’язку.
Зазначимо, що від початку вакцинальної кампанії Україна в цілому отримали вже більше 2,5 мільйонів доз вакцин і очікує на нові поставки, згідно з домовленостями з виробниками та в рамках ініціативи COVAX.