08.07.2021

Медики Одещини за спорт!

З метою пропаганди фізичної культури і здорового спосібу життя серед колективів медустанов пройшла 13 спартакіада, яку щорічно організовує Одеська обласна організація профспілки працівників охорони здоров'я України. Спортивні змагання були організовані на найвищому рівні і проходили на стадіоні «Динамо»
Відкривала спартакіаду Галина Кокшарова - голова Одеської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України, подякувавши медичнім командам за активну життєву позицію та підтримку в сфері охорони здоров'я Одещини.
Також з привітанням виступила директор Департаменту охорони здоров'я ООДА Наталія Одарій-Захар’єва, яка підкреслила роль здоров'я і спорту для медичних працівників, знаючи на власному досвіді графік медиків та колективу, яким керує.
Після привітального маршу, команди приступили до змагань. Для участі було заявлено 13 команд, до яких увійшли міські та обласні медичні установи. Кожен колектив виступав під своєю символікою і в стилізованій формі, розробленої спеціально для заходу.
Спартакіаду відкрили легкою атлетикою з забігом на 100 метрів. Сама програма змагань була досить насичена, в загальному списку значилося близько 7 видів спорту - від естафети до гирьового спорту. Підтримати командний дух і спортивний азарт прийшли колеги, які не виступали.
Після ретельного підрахунку перше місце здобула команда Південна територіальна організація профспілки працівників охорони здоров’я України м.Одеси. Друге - Відокремлений підрозділ "Одеська міська станція екстренної швидкої медичної допомоги" та третє - КНП "Одеська обласна дитяча клінична лікарня" Також медалі та грамоти отримали також учасники, які не здобули призові місця в загальнокомандному заліку.
Департамент охорони здоров’я ООДА вітає без винятку всі команди, які приймали участь в цієї яскравої та корисної події, а також запрошує в подальшому долучатися до спартакіади всі медичні заклади Одещини!