30.04.2021

Інформація щодо укладення угод про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищі міського типу

27 квітня 2021 року в Департаменті охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації відбулось засідання Конкурсної комісії з відбору претендентів на укладання угод про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищі міського типу, на якому були підведені підсумки та визначені переможці.

Переможцями Конкурсу на першочергове зарахування до закладів вищої медичної (фармацевтичної) освіти за державним замовленням у 2021 році визначено:

ВАХОВСЬКУ СОФІЮ АНАТОЛІЇВНУ, яка претендує на посаду лікар загальної практики – сімейний лікар, с. Новоборисівка, Комунальне некомерційне підприємство «Роздільнянський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»Роздільнянської міської ради, з якою буде укладено угоду про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищі міського типу.

ВОРСУЛЯК ОЛЕСЮ ОЛЕКСАНДРІВНУ, яка претендує на посаду лікар-анестезіолог та інтенсивна терапія, Комунальне некомерційне підприємство «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради, з якою буде укладено угоду про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищі міського типу.