17.05.2021

Одещині потрібні два нових масштабних проекти охорони здоров'я!

В Одеській області можуть з'явитися два нових масштабних проекти охорони здоров'я, які вкрай необхідні нашому регіону. Мова йде про Інфекційне містечко та нову Дитячу обласну лікарню.

Обидва проекти «грандові», тому для здійснення будівництва «з нуля» потрібно пройти всі етапи оформлення інвестицій для некомерційних організацій. Взяти на себе фінансування обох проектів готова австрійська компанія "Vamed Engineering GmbH"

У послужному списку компанії вже близько 500 успішних проектів, серед яких чимало клінік зі світовим ім'ям. Компанія є лідером серед інженерно-технічних і підрядних організацій, що працюють лише в сфері охорони здоров'я. Перш за все, група VAMED займається будівництвом та оснащенням лікарень "під ключ", також береться за реконструкцію і розширення медустанов, до пакету послуг надходить і контроль за установкою необхідного медобладнання з його подальшим комплексним обслуговуванням. А головне, можлива співпраця з компанією, гарантує роботу без посередників на всі види перерахованих послуг.

Поки всі домовленості пройшли в усній формі. Представники двох сторін - директор Департаменту охорони здоров'я ООДА та представник австрійської компанії провели предметну зустріч на території  «Інституту очних хвороб і тканинної терапії  ім. В.П. Філатова» Справа в тому, що як раз в цьому році цей заклад планує запустити в експлуатацію новий корпус з лазерним і операційним відділеннями, а також стаціонаром на 220 ліжок. Крім того, на першому поверсі корпусу буде розташована багатопрофільна діагностична лабораторія, тому питання з оснащенням технічної частини корпусу поки залишається відкритим.

Така перспектива зацікавила компанію «VAMED», тим більше що виконана робота зі спорудженням будівлі відверто вразила австрійських представників. У свою чергу вони готові запропонувати свою співпрацю в відношенні повного технічного оснащення лікарні та довести її до європейського рівня!