19.04.2021

Одещина почала вакцинувати Comirnaty виробництва Pfizer/BioNTech!

Відбувся брифінг директорки Департаменту охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації Наталії Одарій-Захар’євої щодо епідситуації на Одещині.
За словами керівника, спостерігається незначне покращення, але поки ще Одещина знаходиться в червоної зоні. «Скільки ще Одеса буде перебувати в карантинній зоні поки не зрозуміло, адже дуже важливо продовжувати дотримуватися встановлених обмежень і протеепідемічних заходів – носити маски, користуватися антисептиками та уникати скупчень людей», - зазначила Наталія Одарій-Захар’єва.
Стосовно вакцинації на Одещині – вона йде по запланованому графіку. Станом на ранок, 19 квітня, на Одещині було провакциновано 15 830 осіб, серед них працівників закладів охорони здоров’я - близько 7500 осіб.
Зараз в регіон здійснюється щеплення 3 вакцинами: AstraZeneca, CoronaVac та Comirnaty виробництва Pfizer/BioNTech, з якою саме сьогодні розпочали працювати мобільні бригади.
Нагадаємо, що вчора Одеська область отримала 1 170 тис доз вакцини Comirnaty виробництва Pfizer/BioNTech у межах глобальної ініціативи COVAX. Це перша партія із розрахованих на Одещину 4680 доз вакцини Pfizer. Щойно ця партія буде використана, регіон матиме наступну поставку.
Загалом, цією вакциною щеплення отримають:
-працівники та підопічні спеціалізованих закладів (інтернатів, будинків для осіб похилого віку тощо)
-представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби.
Вакцинація відбуватиметься у два етапи, друга доза вводитиметься з інтервалом у три тижні.