14.04.2021

Перша партія вакцин CoronaVac виробництва Sinovac Biotech вже на Одеському регіональному складі!

 

Раді повідомити, що перша партія вакцин CoronaVac виробництва Sinovac Biotech у кількості 4400 доз вже прибула в Одесу, на регіональний склад. Це інактивована вакцина, створена за давно і добре відомою світу технологією. Схожим чином працюють вакцини проти поліомієліту та грипу.
Вакцина CoronaVac безпечна та ефективна. За даними на 25 березня, вона демонструвала ефективність на рівні 83,5% після щеплення двома дозами. Як і у випадку з іншими вакцинами, якщо людина все ж захворіє після щеплення, вона перенесе хворобу в легкій формі і не загине.
Зазначимо, що наявна в Одесі кількість вакцин уже розрахована на два введення з інтервалом у 28 днів. Такі щеплення отримають маломобільні громадяни та особи, які їх доглядають, а також працівники сфери освіти, залучені до проведення ЗНО. Списки уже попередньо складені, тож у найближчі дні розпочнеться вакцинація.
На сьогодні тренінги щодо роботи з вакциною CoronaVac пройшла одна мобільна бригада. Відзавтра розпочинають відповідне навчання решта бригад і всі стаціонарні пункти вакцинації (включаючи додаткові, які ще не розпочали роботу).
Про вакцину та вакцинацію зрозумілою мовою https://vaccination.covid19.gov.ua/
Інструкція до вакцини https://cutt.ly/eveMyxm