30.06.2021

СІЛЬСЬКІ АМБУЛАТОРІІЇ ОТРИМАЛИ МЕДИЧНИЙ ТРАНСПОРТ!

Програма «Сільська медицина», яка впроваджується за особистою ініціативою Президента України активно крокує країною та звісно ж - Одещиною!
Головна мета проекту - зробити доступною медицину на селі, тому розвиток закладів охорони здоров’я в цьому напрямку - це одне із пріоритетних питань для обласної влади.
"Ми повинні максимально наблизити кваліфіковану медичну допомогу до пацієнтів всіх категорій населення та наша задача надати кожному можливість отримувати допомогу фахівців в цілодобовому режимі. Тому для покращення обслуговування сільського населення були придбані 42 службові автомобілі марки SUZUKI Sх4 та додатково ще 2 авто RENO DUSTER, якими будуть користуватися в роботі медичні працівники амбулаторій", - наголосив голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.
Сьогодні урочисто вручили ключі від 31 автівки для амбулаторій, які відповідають всім критеріям, визначеним Міністерством охорони здоров’я. Вартість однієї автівки становить 497, 25 тис.грн.
Інші 13 автомобілів поступово протягом року також будуть передані в заклади охорони здоров’я на селі по мірі їх готовності та введення в експлуатацію.
Нагадаємо, що всі автомобілі були придбані за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток охорони здоров’я у сільській місцевості. Критерії даних автомобілів повністю відповідають вимогам Міністерства охорони здоров’я України щодо транспортних засобів для сільської медицини.