17.01.2018

У Лиманському районі через кір канікули подовжать до 29 січня

У Лиманському районі через кір канікули подовжать до 29 січня

У загальноосвітніх закладах Лиманського району подовжать канікули до 29 січня через підвищення захворюваності на кір. Також у районі посилять запобіжні заходи із недопущення розповсюдження інфекції. Про це заявив голова райдержадміністрації Василь Приймак під час розширеної апаратної наради за участю сільських та селищних голів, представників релігійних та етнічних громад Лиманщини.

«За перші два тижні 2018 року у Лиманському районі зафіксовано 19 випадків захворювання на кір. 10 січня зафіксовано спалах кору в Корсунцях, де захворіла сім’я з двох дорослих та чотирьох дітей. Через відмову від вакцинації поширюється інфекція, страждають інші люди. Я закликаю батьків відповідально та з розумінням поставитися до ситуації, що складається в районі. Вакцинація допоможе запобігти поширенню захворюваності», - підкреслив голова Лиманської райдержадміністрації Василь Приймак.

Центром первинної медико-санітарної допомоги та відділом освіти РДА розроблено план протиепідемічних заходів. В навчальних закладах проведено роз’яснювальну роботу з батьками щодо запобігання кору за участю вчителів та медиків.  Організації та установи району працюють в режимі посилених профілактичних заходів та введено в дію мобільні бригади, які можна викликати для проведення вакцинації на місці.

Нагадаємо, за результатом засідання комісії з питань ТЕБ та НС 11 січня в Одеській обласній державній адміністрації було  вирішено подовжити зимові канікули в загальноосвітніх навчальних закладах у районах Одеської області з високим рівнем захворюваності на кір. Наразі на місцях йде масова роз'яснювальна робота щодо обов'язкової вакцинації дітей, а також осіб із так званих «груп ризику» — працівників медичної та освітньої сфер. Відповідальність за виконання даного рішення покладено на голів райдержадміністрацій Одеської області.