30.04.2021

В рамках робочого візиту Одещину відвідав головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Добіг кінця дводенний робочий візит головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка. За час перебування в Одеському регіоні йому вдалося відвідати і область, і місто. Своє враження про хід вакцинальної кампанії на Одещині Віктор Ляшко прокоментував представникам одеських ЗМІ, акцентувавши увагу, що мета його візиту - виключно подивитися, як підготувався регіон до вакцинації, а також як працюють пункти щеплення.
«Те, що ми побачили в області і в місті, каже про повну готовність регіону до вакцинації населення. В одному з пунктів вже з ранку був готовий список з 50 людей на вакцинацію в день. Ми бачимо значне зростання імунізації по регіону і по всій країні. Наприклад, за вчорашній день в країні прищепили 70 тисяч 469 осіб і це не межа нашої спроможності », - заявив головний санітарний лікар країни.
Також чиновник зазначив, що не можна оцінювати чи порівнювати успішність темпів вакцинації серед регіонами, бо всюди є певні особливості. У когось більше населення загалом, а у когось більше мешканців категорії 65+.
Нагадаємо, останні два дні Одещина б’є рекорд з вакцинації. 1967 осіб було провакциновано у вівторок та 2683 у середу, тобто вчора. І це означає, що пункти вакцинації та мобільні бригади спроможні нарощувати темпи вакцинальної кампанї в нашому регіоні. І головні складові цієї спроможності - наявність вакцин та достатня кількість бажаючих вакцинуватися з цільових груп.
Тож вакцинальна кампанія на Одещині триває та набирає обертів!