08.07.2021

Відбувся робочий візит тимчасово повіреної у справах США в Україні Крістіни Квін.

В межах робочої поїздки представник посольства США Крістіна Квін разом із заступником голови Одеської обласної державної адміністрації Світланою Фабрикант відвідала КНП "Одеський обласний центр соціально значущих хвороб", в якому проводиться щеплення вакциною Pfizer.
Зазначимо, що Уряд США разом із ЮНІСЕФ зробили важливий внесок у допомогу Україні, щоб пришвидшити вакцинацію по всій країні, в тому числі в Одесі.
"Всі пам'ятають, який непростий період був у Сполучених Штатах Америки, але ми всі розуміли тільки вакцинація дасть змогу американцям розірвати замкнуте коло під назвою "пандемія" Так, ми вже маємо гарні результати, але COVID-19 ще не закінчився і важливо щоб весь світ розумів - вакцини є одним з найкращих інструментів, який ми маємо для захисту від її руйнівного впливу", - промовила на зустрічі представник посольства США Крістіна Квін.
На сьогодні Україна також досягає прогресу у вакцинації проти COVID-19. С кожним днем бажаючих провакцинуватися все більше і більше! Зокрема завдяки керівництву Міністерства охорони здоров’я та підтримки уряду США, ЮНІСЕФ, Фонду "COVAX" та інших партнерів. Вже понад два мільйони українців отримали щонайменше одну дозу, а понад 840 000 людей були повністю щеплені.
Завдяки підтримці США в Україну вакцини Pfizer були транспортовані безпечно та за необхідних умов холодного ланцюга.
За словами заступника голови ООДА Світлани Фабрикант, враховуючи небезпеку нової хвилі COVID-19, особливо через появу нових варіантів, вкрай важливо якомога швидше зробити щеплення і собливо це стосується людей похилого віку, медичних працівників та інших людей із груп ризику.
На зустрічі також була присутня представник Департаменту охорони здоров'я ООДА Юлія Руцька, яка зазначила, що не зважаючи на те, що щоденні випадки захворювання на COVID-19 зменшились, пандемія в Украіні ще не закінчилась. А загроза нових штамів COVID-19, нажаль, означає, що ми можемо спостерігати чергову хвилю заражень у найближчі місяці, тому найкращий спосіб захистити себе - це приїхати та зробити щеплення.
До речі, першою сьогодні на базі КНП "Одеський обласний центр соціально значущих хвороб" була провакцинована медичний експерт ЮНІСЕФ в Україні Катерина Булавіна, а за весь понеділок в цьому пункті вакцинації отримали щеплення 228 осіб!