18.04.2018

Змагання бригад швидкої медичної допомоги

Змагання бригад швидкої медичної допомоги

Під егідою ОДА було проведено обласні змагання бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги, у якому взяли участь 8 команд: 4 бригади Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та ще 4 Одеської міської станції швидкої медичної допомоги. Квест розпочався на тренувальному майданчику автобази санітарного транспорту, де кожна з команд отримала конверт із індивідуальним завданням. Після цього медики відправились виконувати їх на визначені локації у місті.

Організаторами чемпіонату виступили Одеська облдержадміністрація, Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України, Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Одеська міська станція швидкої медичної допомоги, Автобаза санітарного транспорту.

Захід відвідали голова ОДА М.Степанов, радники голови ОДА С.Колебошин, В.Полясний, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики обласної ради А.Садовник.

Під час візиту обговорювалися питання щодо створення та організації роботи єдиної оперативно-диспетчерської служби області, оснащення автомобілів швидкої медичної допомоги GPS – навігацією,удосконалення післядипломної освіти спеціалістів служби екстреної (швидкої) медичної допомоги.

«Так сталося, що моя Альма-матер – медичний університет. Я, як і ви, давав клятву Гіппократа, і дуже пишаюсь цим. Вважаю що медична галузь – одна з найважливіших з існуючих. Її розвиток, який полягає в якості надання медичних послуг та в їх доступності - є одним із пріоритетів для мене, як для голови облдержадміністрації. Це зазначено у моєму стратегічному плані розвитку Одещини. До кінця року ми запустимо модернізовану диспетчерську службу, поповнимо автобазу якісними новими автомобілями. Але також важливо підняти рівень надання самої медичної допомоги. І сьогоднішні змагання є важливим кроком у цьому напрямку»,– зазначив Максим Степанов у своїй промові.